Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Disable
lv: Atspējot

en: Profile
lv: Profils

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: profile
lv: profils

en: disable
lv: izslēgt

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Profiles
lv: Profili
