Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Disable
oc: Desactivar

en: Profile
oc: Perfil

en: Default language
oc: Lenga per defaut

en: Display name
oc: Nom de l'afichatge

en: profile
oc: perfils

en: disable
oc: desactivar

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Profiles
oc: Perfils
