Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Profile
sk: Profil

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: Display name
sk: Zobrazované meno

en: profile
sk: profil

en: disable
sk: vypnúť

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Profiles
sk: Profily

en: profiles
sk: profily
