Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Profile
sl: Profil

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: profile
sl: profil

en: disable
sl: onemogoči

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Profiles
sl: profili
