Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Display name
th: ชื่อที่แสดง

en: profile
th: โปรไฟล์

en: Profiles
th: ประวัติผู้ใช้
