Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Profile
uk: Профіль

en: Default language
uk: Базова мова

en: Display name
uk: Назва

en: profile
uk: профіль

en: disable
uk: вимкнути

en: Language code
uk: Код мови

en: Profiles
uk: Профілі

en: Twitter
uk: Твітер

en: User language
uk: Мова користувача

en: profiles
uk: профілі
