Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Disable
be: Выключыць

en: Profile
be: Профіль

en: Default language
be: Прадвызначаная мова

en: profile
be: профіль

en: disable
be: адключыць

en: Language code
be: Код мовы

en: Profiles
be: Профілі

en: profiles
be: профілі
