Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Disable
hu: Letiltás

en: Profile
hu: Profil

en: Default language
hu: Alapértelmezés szerinti nyelv

en: Display name
hu: Megjelenített név

en: profile
hu: profil

en: disable
hu: letiltás

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Profiles
hu: Profilok

en: Language detection
hu: Nyelvfelismerés

en: User language
hu: Felhasználó nyelve

en: profiles
hu: profilok

en: like
hu: tetszik

en: recommend
hu: ajánl
