Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: disable
ne: असक्ष् गर्नुहोस्

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: Button style
ne: बटन शैली
