Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Profile
pl: Profil

en: Default language
pl: Domyślny język

en: Display name
pl: Wyświetlana nazwa

en: profile
pl: profil

en: disable
pl: wyłącz

en: Language code
pl: Kod języka

en: Profiles
pl: Profile

en: User language
pl: Język użytkownika

en: profiles
pl: profile
