Secure Site (7.x-2.0-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Home
am: ቤት

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Reset to defaults
am: ወደ ነባሪዎች መልስ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Access denied
am: መድረስ ክልክል ነው

en: Log in
am: ግባ
