Secure Site (7.x-2.0-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: user
ast: usuariu

en: Reset to defaults
ast: Valores predefiníos

en: Password
ast: Clave

en: Access denied
ast: Accesu torgáu

en: Never
ast: Nunca

en: Configuration
ast: Configuración

en: Log in
ast: Entrar
