Secure Site (7.x-2.0-beta1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Access denied
bn: প্রবেশাধিকার সংরক্ষিত

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Log in
bn: প্রবেশ
