Secure Site (7.x-2.0-beta1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Reset to defaults
dz: སྔོན་སྒྲིག་འདི་ཚུ་ སླར་སྒྲིག་འབད།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Access denied
dz: འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་འདི་ཉན་མ་བཏུབ།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།
