Secure Site (7.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: user
et: kasutaja

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: Password
et: Parool

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Configuration
et: Seadistus

en: Log in
et: Sisene

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Authentication
et: Autentimine
