Secure Site (7.x-2.0-beta1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Home
id: Beranda

en: user
id: anggota

en: Reset to defaults
id: Kembalikan ke standar

en: Password
id: Sandi

en: Access denied
id: Akses ditolak

en: Always
id: Selalu

en: Never
id: Tidak pernah

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Log in
id: Masuk

en: User name
id: Nama pengguna

en: Authentication
id: Autentikasi
