Secure Site (7.x-2.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: user
is: notandi

en: Reset to defaults
is: Endurstilla í sjálfgefin gildi

en: Password
is: Lykilorð

en: Access denied
is: Aðgangi hafnað

en: Always
is: Alltaf

en: Never
is: Aldrei

en: Log in
is: Skrá  inn
