Secure Site (7.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: user
jv: panganggo

en: Reset to defaults
jv: Balékaké marang asliné

en: Password
jv: Sandhi

en: Access denied
jv: Akses ditolak

en: Never
jv: Ora tahu

en: Configuration
jv: Pangaturan
