Secure Site (7.x-2.0-beta1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: user
kk: пайдаланушы

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Never
kk: Ешқашан

en: Log in
kk: Кіру
