Secure Site (7.x-2.0-beta1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Reset to defaults
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತವಾದದ್ದಕ್ಕೆ  ಮರಳಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Access denied
kn: ನಿಲುಕಣೆಯನ್ನು ತಿರಸ್ಕರಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Always
kn: ಯಾವಾಗಲೂ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: User name
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Authentication type
kn: ದೃಢೀಕರಣದ ಬಗೆ

en: Authentication required
kn: ದೃಢೀಕರಣದ ಅಗತ್ಯವಿದೆ
