Secure Site (7.x-2.0-beta1) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: user
lo: ຜູ້ນຳໃຊ້

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Log in
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ
