Secure Site (7.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: user
lv: lietotājs

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: Password
lv: Parole

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Authentication
lv: Autentifikācija
