Secure Site (7.x-2.0-beta1) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Home
no: Hjem

en: user
no: bruker

en: Reset to defaults
no: Tilbakestill til standard

en: Password
no: Passord

en: Access denied
no: Tilgang nektet

en: Always
no: Alltid

en: Never
no: Aldri

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Log in
no: Logg på

en: User name
no: Brukernavn

en: Authentication
no: Autentisering
