Secure Site (7.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Home
nn: Heim

en: user
nn: brukar

en: Reset to defaults
nn: Sette tilbake til standard

en: Password
nn: Passord

en: Access denied
nn: Ingen tilgong

en: Never
nn: Aldri

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Log in
nn: Logg inn
