Secure Site (7.x-2.0-beta1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Home
si: නිවස

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Reset to defaults
si: පෙරනිමිති සදහා නැවත සකසන්න.

en: Password
si: මුරපදය

en: Access denied
si: පිවිසුම තහනම්

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
