Secure Site (7.x-2.0-beta1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Home
sl: Domov

en: user
sl: uporabnik

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: Password
sl: Geslo

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Never
sl: Nikoli

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Log in
sl: Prijava
