Secure Site (7.x-2.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: user
sr: корисник

en: Password
sr: Лозинка

en: Access denied
sr: Приступ одбијен

en: Log in
sr: Пријави се
