Secure Site (7.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Home
sv: Hem

en: user
sv: användare

en: Reset to defaults
sv: Återställ till standardvärden

en: Password
sv: Lösenord

en: Access denied
sv: Åtkomst nekad

en: Always
sv: Alltid

en: Never
sv: Aldrig

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Log in
sv: Logga in

en: User name
sv: Användarnamn

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Password reset
sv: Återställ lösenord
