Secure Site (7.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: user
te: వాడుకరి

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Access denied
te: అనుమతి లేదు

en: Always
te: ఎల్లప్పుడూ

en: Log in
te: ప్రవేశించు
