Secure Site (7.x-2.0-beta2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: user
bg: потребител

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: Password
bg: Парола

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: Never
bg: Никога

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Log in
bg: Вход

en: Authentication
bg: Удостоверяване
