Secure Site (7.x-2.0-beta2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Home
cs: Domů

en: user
cs: uživatel

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: Password
cs: Heslo

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: Always
cs: Vždy

en: Never
cs: Nikdy

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Authentication
cs: Ověření

en: Password reset
cs: Reset hesla
