Secure Site (7.x-2.0-beta2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: user
eo: uzanto

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: Password
eo: Pasvorto

en: Access denied
eo: Aliro malpermesata.

en: Never
eo: Neniam

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Log in
eo: Ensalutu
