Secure Site (7.x-2.0-beta2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: user
fi: käyttäjä

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: Password
fi: Salasana

en: Access denied
fi: Pääsy kielletty

en: Always
fi: Aina

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: User name
fi: Käyttäjän nimi

en: Authentication
fi: Tunnistaminen
