Secure Site (7.x-2.0-beta2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: user
gl: usuario/a

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: Password
gl: Contrasinal

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: Never
gl: Nunca

en: Configuration
gl: Configuración

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: User name
gl: Nome de usuario

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Theming
gl: Tematización
