Secure Site (7.x-2.0-beta2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: user
he: משתמש

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: Password
he: סיסמה

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Never
he: אף פעם

en: Configuration
he: הגדרות

en: Log in
he: כניסה

en: User name
he: שם משתמש

en: Authentication
he: הזדהות
