Secure Site (7.x-2.0-beta2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Home
hr: Početna

en: user
hr: korisnik

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: Password
hr: Lozinka

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: Never
hr: Nikada

en: Configuration
hr: Postavke

en: Log in
hr: Prijava
