Secure Site (7.x-2.0-beta2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: user
hy: օգտագործող

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: Never
hy: Երբեք

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Log in
hy: Մուտք գործել
