Secure Site (7.x-2.0-beta2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: user
ja: ユーザー

en: Reset to defaults
ja: デフォルトに戻す

en: Password
ja: パスワード

en: Access denied
ja: アクセスは拒否されました

en: Always
ja: 必須

en: Never
ja: なし

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Log in
ja: ログイン

en: User name
ja: ユーザー名

en: Authentication
ja: 認証
