Secure Site (7.x-2.0-beta2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Reset to defaults
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری بنەڕەتی

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Access denied
ku: پیشاندان قەدەغەیە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە
