Secure Site (7.x-2.0-beta2) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: user
mg: mpikambana

en: Reset to defaults
mg: Avereno hatramin'ny voalohany

en: Password
mg: Teny miafina

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Log in
mg: Fidirana
