Secure Site (7.x-2.0-beta2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Access denied
mn: Хандалт боломжгүй

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Log in
mn: Нэвтрэх
