Secure Site (7.x-2.0-beta2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: user
oc: utilizaire

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: Password
oc: Senhal

en: Access denied
oc: Accès refusat

en: Always
oc: Totjorn

en: Never
oc: Pas jamai

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Log in
oc: Se connectar
