Secure Site (7.x-2.0-beta2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: user
pl: użytkownik

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Password
pl: Hasło

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Always
pl: Zawsze

en: Never
pl: Nigdy

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Log in
pl: Zaloguj

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Theming
pl: Stosowanie motywu

en: Password reset
pl: Resetowanie hasła

en: Secure Site
pl: Bezpieczna strona

en: Authentication type
pl: Typ autentykacji
