Secure Site (7.x-2.0-beta2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Home
fa: خانه

en: user
fa: کاربر

en: Password
fa: رمز

en: Access denied
fa: دسترسی ممنوع

en: Always
fa: همیشه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Log in
fa: ورود

en: User name
fa: نام کاربری

en: Authentication
fa: بررسی هویت
