Secure Site (7.x-2.0-beta2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Home
ps: کور

en: Password
ps: پټ توری

en: Access denied
ps: لاسرسی رد شو

en: Never
ps: هيڅکله

en: Configuration
ps: سازول

en: Log in
ps: ننوتون

en: User name
ps: کارن نوم

en: Authentication
ps: تصدیق
