Secure Site (7.x-2.0-beta2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Home
sk: Domov

en: user
sk: používateľ

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: Password
sk: Heslo

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: User name
sk: Meno používateľa

en: Authentication
sk: Overenie
