Secure Site (7.x-2.0-beta2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: user
tr: kullanıcı

en: Reset to defaults
tr: Öntanımlı ayarlara geri dön

en: Password
tr: Parola

en: Access denied
tr: Erişim engellendi

en: Always
tr: Her zaman

en: Never
tr: Asla

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: User name
tr: Kullanıcı adı

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama
