Secure Site (7.x-2.0-beta2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: user
ur: صارف

en: Reset to defaults
ur: طے شدہ ترتیبات پر واپس جائیں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Access denied
ur: رسائی مسترد
