Secure Site (7.x-2.0-beta3) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Home
af: Tuis

en: user
af: gebruiker

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: Password
af: Wagwoord

en: Access denied
af: Toegang geweier

en: Never
af: Nooit

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Log in
af: Teken in
