Secure Site (7.x-2.0-beta3) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Home
bs: Početna

en: user
bs: korisnik

en: Reset to defaults
bs: Resetuj na defaultno

en: Password
bs: Lozinka

en: Access denied
bs: Pristup odbijen

en: Log in
bs: Prijavi se

en: User name
bs: Korisničko ime
